KONST / Litografier / Färglitografi 13158202
nr 1315 8202
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/60. Motivet: 34x49cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:29:27
23/3 19:59:01
23 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson